Yıldırımlar Nakliyat | Kocaeli Nakliyat | İzmit Nakliyat
0 262 324 47 52
 
 
Kocaeli Elektrik Kocaeli Elektrik Kocaeli Elektrik
Faaliyetlerimiz
Nakliyat
Kalite
Referanslar
İletişim
Duyurular
Firmamızda Marmara Bölgesi"ndeki limanlar başta olmak üzere yurt içi geneline konteyner taşımacılığı yapılmaktadır. 20.11.2015
1962 yılından bu yana taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız yurtiçi konteyner taşımacığı konusunda hizmet vermektedir. 20.8.2015
Tümünü Gör
 
Kocaeli Elektrik
Nakliyat

Nakliyat | Kocaeli Nakliyat1962 yılından bu yana taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız yurtiçi konteyner taşımacığı konusunda hizmet vermektedir.

Firmamızda Marmara Bölgesi'ndeki limanlar başta olmak üzere yurt içi geneline konteyner taşımacılığı yapılmaktadır.

1990 yılında Yıldırımlar Nakliyat Tic. ve San. Ltd. Şti. adı altında kurumsallaşıp; verdiğimiz hizmeti sürekli geliştirmeyi ve değerli müşterilerimize kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmet sunmayı misyonumuz olarak belirledik ve bu yolda sağlam adımlar atarak bugüne dek geldik.

Yıldırımlar Nakliyat, Kara Taşımacılığında verdiği hizmetlerin tamamını C2 belgesine sahip öz mal araçları , deneyimli personeli ve gelişmiş altyapı desteği ile gerçekleştirmektedir ve çeşitli tiplerdeki tır, kamyon, kamyonet, Belotti ve forkliftlerimizden oluşan filomuzla kaliteli hizmet felsefesi ile Yurtiçi Taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

 

 


Anasayfa Yıldırımlar Nakliyat | Kocaeli Nakliyat  İletişim Yıldırımlar Nakliyat | Kocaeli Nakliyat  Foto Galeri  
Web Tasarım & Hosting Atak Teknoloji
Yıldırımlar Nakliyat | Kocaeli Nakliyat